Tükendi

TURBO MAYA 150GR

MAG TURBO MAYA

48 SAATTE %14 ALKOL
21 LİTRE SU
6 KG ŞEKER
1 PAKET MAG TURBO MAYA

5 GÜNDE %20 ALKOL
21 LİTRE SU
8KG ŞEKER
1 PAKET MAG TURBO MAYA

HAZIRLANIŞI: 21 LİTRE SU İÇERİSİNDE ŞEKER ERİTİLİR,ŞERBET KIVAMINA GETİRİLİR. SUYUN SICAKLIĞI 30° DERECEDEN SICAK,20° DERECEDEN SOĞUK OLMAMALIDIR. 1 PAKET MAG TURBO MAYA EKLENİR VE 1 DAKİKA BOYUNCA KARIŞTIRILIP KAPAĞI KAPATILIR. 30 LİTRELİK FERMANTÖR TAVSİYE EDİLİR. FERMANTASYON 3 İLA 5 GÜN ARASINDA DEVAM EDER.
 

NOT: YUKARIDA BELİRTİLEN SAAT VE GÜNLER ORTAM ISISINA GÖRE KISALABİLİR/ARTABİLİR.

İDEAL FERMANTASYON ODA SICAKLIĞI 28/30° ARALIĞINDA OLMALIDIR.

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.

Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.”

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

CAYMA HAKKI

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

TURBO MAYA 150GR

  • Marka: MAG
  • Ürün Kodu: mag28
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: turbo, maya, 150gr, sarf, malzemeleri