Tükendi

DAMITMA VE İMBİK HAVA İLE SOĞUTMA FANI 50-100LİTRE

Su soğutmalı sistemlerle tonlarca su harcamayın!!!

Suya,buza bulaşmayın..Hava soğutmalı sisteme geçin. Az yakar çok iş yapar! 
Çin malı plastik değil!!!

(Çin malı plastik fanlarda %30 daha az verim alır %30 daha çok elektrik harcarsınız)

Yerli malı TSE onaylı CE sertifikalı.

Alüminyum motor fanı.

Bakır sarmal boru düzeneği.

Sağlığa zararlı kurşun alaşımlı kaynak değil! Kurşunsuz kaynak kullanılmıştır...
6 saat çalışma sonucunda yaktığı elektrik tutarı 
0,0264 TL.
Su tüketimine artık son!!! 
(Bu fiyata çin malını alamazsınız) Ürün görseli aldığınız fan kapasitesine göre fotoğraftaki ile değişiklik gösterebilir.)

BU ÜRÜN 50-100LT DAMITMA VE İMBİK SİSTEMLERİ İÇİN UYGUNDUR.

50LT VE DAHA KÜÇÜK İMBİK, DAMITMA CİHAZLARINIZ İÇİN DİĞER SOĞUTMA SİSTEMLERİMİZE BAKINIZ.

Ürün montajı için 220v erkek elektrik fiş ucu ve 4 adet vida ayarlamanız gerekmektedir. Kutu içerisinden çıkmamaktadır. Fan pervanesinin üzerinde dy yazan tarafı radyatöre bakacak şekilde montajını yapmalısınız.​

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.

Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun 'un 4.Maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilânlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.”

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

CAYMA HAKKI

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 'nin 8. Maddesine göre, müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

DAMITMA VE İMBİK HAVA İLE SOĞUTMA FANI 50-100LİTRE

  • Ürün Kodu: mag2
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Etiketler: soğutma fanı, soğutma sistemi damitma, İmbİk, hava, İle, soĞutma, fani, 50-100lİtre, sistemleri